15:01, 15 Квітня 2024

У Володимирі відбувся фінал обласного фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Тато, мама, я – активна сім’я»

13 квітня у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» міста Володимира відбувся фінал обласного фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Тато, мама, я – активна сім`я». Позмагатись за першість зібралося 11 волинських родин – переможців попередніх етапів заходу.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Ініціатори змагань – обласний ЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з департаментом культури, молоді та спорту і управлінням освіти і науки Волинської ОДА.

Привітав і побажав перемоги учасникам заступник міського голови Володимирської міської ради Андрій Гудим: «Ми підтримуємо ініціативу організаторів і показуємо, як сім’ї можуть проводити час, поєднавши спорт, розваги, здорову конкуренцію та, загалом, пропагуємо здоровий спосіб життя».

«Головний приз усі учасники уже виграли – це чудовий день із сім’єю, радість спілкування з рідними і позитивний настрій!», – підсумував директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк.

Сімейні перегони відбувались у п’яти спортивних естафетах. За підсумком набраних балів, переможцями фестивалю стала сім’я Демчуків з Луцька, срібні нагороди отримала сім’я Батюків з Нововолинська, а бронза дісталась сім’ї Білецьких з Ковеля.

Призери в особистих конкурсах:

«Найкраща мама» – Марія Какалюк (Камінь-Каширська міська об’єднана територіальна громада);

«Найкращий тато» – Іван Ковч (Ратнівська територіальна громада);

«Найкраща дитина» – Єгор Яриніч (Оваднівська ТГ).

Насамкінець головний суддя Вячеслав Петрук подякував учасникам фестивалю за безкомпромісну боротьбу та палкі спортивні емоції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: