22:45, 21 Червня 2022

У Володимирі в історичному музеї організували заняття з арт-терапії

В історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулося заняття з арт-терапії, яка так актуальна зараз для усіх українців, які перебувають у постійному стані емоційного напруження через війну.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Сам процес не вимагає у людини якихось навичок, а спрямований допомогти самому собі мистецтвом, – наголосила під час презентації Валентина Залуніна, яка пройшла курс навчання з психології та є сертифікованою спеціалісткою з використання арт-практики нейрографіки.

Нейрографіка – це один з напрямків арт-терапії, який застосовує спонтанний, інтуїтивний малюнок. У процесі роботи людина перетворює свої думки та досвід на символи та метафори, зрозумілі лише їй. Це дозволяє осмислити власне “я”, а також подолати стрес та психологічні порушення у дітей та дорослих. Крім того, така робота допомагає звільнитися від негативних почуттів та розслабитися. Групові заняття можуть бути спрямовані на покращення взаємовідносин в колективі.

На арт-терапію у музей завітало багато містян різного віку. Кожен зосередився над власним внутрішнім станом, переживаннями та стресом, щоб допомогти собі подолати труднощі. Насамкінець учасники майстер-класу поділилися своїми враженнями та малюнками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: