21:46, 26 Вересня 2023

У Володимирі ухвалювали рішення про надання одноразових допомог

На засіданні комісії з соціальних питань по Володимирській громаді, яке відбулося 26 вересня під головуванням керуючого справами міськвиконкому Ірини Лошенюк, розглянули і ухвалили рішення щодо дев’яти питань порядку денного.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

За результатами розгляду звернень мешканців громади про призначення їм одноразових грошових допомог, комісія погодила виділення 56 громадянам виплат на загальну суму 183 тисячі гривень.

Підтримали члени комісії призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких 15 громадянам на загальну суму 64 тисячі гривень, а також виплату одноразової грошової допомоги на поховання двох громадян на загальну суму 3308 гривень.

Вісьмом мешканцям громади, які звернулися щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років, виплатять допомогу на загальну суму 65 тисяч гривень.

На встановлення пам’ятників загиблим (померлим) військовослужбовцям виплатять одноразову допомогу двом сім’ям по 20 тисяч гривень кожній.

Розглянувши подання начальниці управління соціальної політики Наталії Голюк щодо надання грошової допомоги з нагоди відзначення річниці створення ОУН-УПА, одному члену цього братства виплатять тисячу гривень. За результатами розгляду ще одного подання очільниці управління, КП «Полігон» відшкодують кошти за фактично надані послуги з організації та проведення поховання загиблого військовослужбовця у розмірі  3115,18 гривні.

З нагоди Дня захисників і захисниць України, згідно з поданнями ГО «Ветеран», Володимирського міського ДФТГ № 1 та Володимир-Волинського РТЦК та СП, вирішили надати кошти для відзначення 14 військовослужбовців на загальну суму 14 тисяч гривень.

На засіданні також затвердили список громадян для надання одноразової допомоги до Міжнародного Дня людей похилого віку, що складається з 20 осіб. Кожному виплатять по 500 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: