11:08, 22 Березня 2023

У Володимирі три проекти громадських організацій допустили до відкритого захисту конкурсних пропозицій

21 березня відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2023 році.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Заступник Володимирського міського голови Андрій Гудим, який очолює конкурсну комісію, ознайомив присутніх з питаннями, що виносились на розгляд комісії, а саме: про ухвалення регламенту роботи конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2023 році, про конфлікт інтересів членів конкурсної комісії та допуск конкурсних пропозицій, поданих інститутами громадянського суспільства для участі у II етапі конкурсу.

Відтак на засіданні ухвалили регламент роботи комісії та повідомили, що конфлікт інтересів у її членів відсутній. До участі у II етапі конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, допустили такі конкурсні пропозиції:

«Літній табір для дітей, підлітків та молоді з інвалідністю» (від громадської організації «Берег надії»),

«Україна – це спільна справа»,

«ТінейджерСінема» (від громадської організації «Зелений маяк»).

На ІІ етапі конкурсу проводитимуть відкритий захист конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій. Захист конкурсних пропозицій відбудеться 30 березня о 14:00 у нижньому залі міської ради, за адресою: вул. Д. Галицького, 5. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: