22:16, 21 Червня 2023

У Володимирі студенти педколеджу перетворили огорожу міського стадіону на витвір мистецтва

З 5 по 19 червня студенти групи 1-М спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація» Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського, в межах проходження пленерної практики під керівництвом Валентини Залуніної здійснювали розпис паркану на стадіоні «Олімп».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Ідея проекту, яка належить Володимирському міському голові Ігорю Пальонці, –  перетворити стіну паркану завдовжки понад 30 метрів, у витвір мистецтва. Впродовж двох тижнів на кожній секції паркану з’являвся новий малюнок на спортивну тематику.

«Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради висловлює подяку викладачу образотворчого мистецтва коледжу Валентині Залуніній та студентам: Анні Козлюк, Софії Кались, Дарині Дверняк, Вадиму Вороні, Валерії Баюн, Тетяні Вижві, Валерії Гавришко, Анастасії Гольчук, Вікторії Гавришко, Анастасії Захарунь, Ангеліні Цегловській, Дарині Савюк, Софії Оксентюк, Вікторії Савон, Анастасії Чиряк, Дарині Трубій, Діані Селедчук та Дарині Бондарук за оновлений фасад паркану стадіону, плідну співпрацю, креативність, а також активну участь в культурному житті громади.

Висловлюємо також вдячність працівникам ВЦФЗН «Спорт для всіх» за підготовку паркану та надання матеріалів для розпису», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: