16:06, 23 Вересня 2023

У Володимирі стартував Європейський тиждень спорту в Україні

23 вересня в Україні розпочинається Європейський тиждень спорту, старт якому дали у Володимирі. Це вже друга визначна подія у спортивному житті громади упродовж вересня, адже, нагадаємо, що нещодавно Володимир приймав обласний фестиваль фізичної культури та спорту.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

З нагоди відкриття тижня спорту на стадіоні “Олімп” відбулося захопливе спортивне дійство, почесними гостями якого стали: президент Національного Олімпійського комітету України, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, голова Волинської облради Григорій Недопад, Володимирський міський голова Ігор Пальонка, голова Володимирської РВА Юрій Лобач та представники НОК України Юрій Турянський і Олег Ковальчук.

Міський голова Ігор Пальонка у вітальному слові зазначив, що сьогоднішня подія дуже важлива для нашого міста, адже вперше з часу відзначення Європейського тижня спорту в Україні він розпочинається саме у Володимирі.

“Це надзвичайно почесно та водночас дуже відповідально”, – наголосив очільник громади.

Своєю чергою, міністр молоді спорту Вадим Гутцайт високо оцінив рівень спортивної інфраструктури Володимира та подякував керівництву міста за значну увагу, яка приділяється розвитку спорту.

Не обійшлося на урочистостях без нагород – подякою Національного олімпійського комітету України нагородили начальника відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради Вячеслава Петрука.

Під залп стартового пістолета, який довірили міністру молоді та спорту, підняли Олімпійський прапор та оголосили початок тижня спорту в Україні.

Після відеоролика, у якому амбасадори Європейського тижня спорту, українські олімпійці Ольга Харлан, Олександр Абраменко та Георгій Зантарай закликали українців займатись спортом, керівник ГО “Молодіжний центр “Креативний світ” Роман Дячок провів для всіх учасників дійства запальну Олімпійську руханку.

Розім’явшись, спортсмени розпочали демонструвати свої вміння та навички під час показових виступів на таких локаціях:

– легкої атлетики (тренер ДЮСШ Віталій Петрук),

– футболу (тренер ДЮСШ Олег Мельник),

– баскетболу (тренер ДЮСШ Віра Кондисюк),

– паркового волейболу (тренер ДЮСШ Оксана Багницька),

– боротьби вільної (тренер ДЮСШ Леонід Каркушевський),

– боксу (тренер ДЮСШ Юлія Семко),

– карате (тренер Віталій Нестерович),

– художньої гімнастики (тренер ДЮСШ Олена Медведюк),

– бойового гопака (тренер ГО “Шаблезуб” Валентин Стахурський),

– флаг-футболу (голова ГО “Зелений маяк”),

– вуличних танців (тренер Роман Дячок),

– університету третього віку,

– вихованців дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького.

Гості дійства з цікавістю оглянули усі локації, познайомились з керівниками спортивних секцій, а також досягненнями їхніх вихованців. Також делегація відвідала приміщення спортивного комплексу стадіону “Олімп”.

На завершення урочистостей в небо запустили повітряні кульки з символікою Олімпійських ігор – п’ятьох різнокольорових кілець, що символізують п’ять континентів світу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: