19:03, 23 Вересня 2023

У Володимирі розпочнуть навчання в Університеті третього віку

22 вересня у приміщенні центру культурних послуг відбулись організаційні збори університету третього віку, який ось уже 11-й рік працюватиме при територіальному центрі соціального обслуговування у Володимирі.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

На зустріч зібралося понад 60 мешканців та мешканок міста. До них з привітанням звернулася директор терцентру Інна Мацьоха, яка висловила сподівання, що навчання в університеті допоможе кожному розфарбувати життя новими знайомствами, цікавими заняттями, і побажала успіхів.

Соціальний педагог Оксана Бистричан ознайомила присутніх з переліком запропонованих факультетів. Серед них «Історія рідного краю», «Основи інформатики та комп’ютерних технологій», «Іноземних мов» (англійської та польської), «Основи здорового способу життя» (танці), «Основи психології», «Декоративно-прикладне мистецтво» (художня майстерність або швейна справа). «Художня майстерність» передбачає широкий спектр занять, у планах – малювання, батик, витинанки, аплікації з джинсу, петриківський розпис, ліплення та чимало іншого.

Крім того, традиційно функціонуватиме хор, студенти в’язатимуть шкарпетки воїнам, плестимуть сітки.

Усі охочі зможуть обрати для навчання по кілька факультетів, хто ухвалить рішення пізніше – зможе приєднатись до груп протягом року. Для цього можна звернутись в офіс територіального центру, що на вулиці Ковельській, 10.

Поза лекціями, на усіх чекає ще й університетське життя, участь у загальноміських подіях.

Обговорили й приготування до відзначення 1 жовтня Дня українського козацтва.

Самі ж уроки розпочнуться цьогоріч 2 жовтня. Поки що ж пані Оксана закликала обрати старосту для кожного з факультетів.

Після закінчення зустрічі її учасники затрималися у фойє, аби написати заяви.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: