21:47, 15 Червня 2023

У Володимирі розпочалися роботи з каналізування на вулиці Академіка Глушкова

Ось уже багато років для мешканців мікрорайону єдиним та звичним способом водовідведення є використання вигрібних ям. Такий спосіб є незручним та примітивним, оскільки ями швидко наповнюються і щоразу потрібно викликати асенізаторну машину для їхньої очистки. Також створюються незручності, пов’язані з неприємним запахом у житловому секторі та забрудненням ґрунту стічними водами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Беручи до уваги звернення жителів мікрорайону, КП «Володимирводоканал» ухвалило рішення – проведення каналізаційних мереж та під’єднання їх до системи центрального водовідведення.

Тендер на виконання робіт виграло ТОВ «Будівельні споруди міста» (м. Львів). Їхня вартість становить 2,244 мільйона гривень, і проводять їх коштом міського бюджету. У ході робіт встановлять 48 каналізаційних колодязів, глибина яких – 1-2,5 м. Протяжність самоплинного колектора – 680 метрів, діаметр труб – 150-250 мм, – розповів перший заступник Володимирського міського голови Ярослав Матвійчук.

Варто зазначити, мешканців мікрорайону попередньо проінформували про початок робіт. Після їх завершення послугами центрального водовідведення зможуть скористатися близько ста абонентів. Вигрібні ями будуть прохлоровані, викачані та засипані ґрунтом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: