12:36, 15 Березня 2023

У Володимирі розпочали ямковий ремонт доріг

Поліпшення погодних умов, яке принесло весняне потепління, сприяє роботам з благоустрою, які нині виконують комунальні служби міста. Так в районі залізничного вокзалу, а саме на вулиці Привокзальній, 14 березня розпочали асфальтувати найбільш аварійну ділянку дороги, що досі була всіяна ямами та вибоїнами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Як розповів заступник начальник управління інфраструктури Сергій Мамалига, слідом за вулицею Привокзальною, ямковий ремонт виконають на вулицях Князя Олега, Шухевича, Пилипа Орлика та 51-ї бригади. Через усі ці вулиці пролягає дорога, якою об’їжджає місто великогабаритний транспорт, що прямує з Луцька до Ковеля. Саме тому їхнє дорожнє полотно у вкрай поганому стані.

Окрім цього, тривають роботи з часткового облаштування доріжки бруківкою на вулиці Ковельській, протяжністю 85 метрів, яка слугуватиме для військовослужбовців та мешканців району радгоспу.

Нагадаємо, що цього року у громаді проведуть ремонт близько 18 вулиць та п’яти прибудинкових територій, планується облаштування бруківкою тротуарів на Ковельській та Зимнівській. Нині по багатьох об’єктах проводять тендери та укладають договори. Більшість робіт розпочнуться за сприятливих погодних умов у квітні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: