17:26, 19 Вересня 2022

У Володимирі розглянули питання перейменування 46 вулиць та провулків

19 вересня із засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу розпочалися передсесійні депутатські комісії, що триватимуть майже упродовж двох тижнів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На розгляд депутатів – членів комісії  Миколи Юнака, Віктора Яроша, Мирослави Чайковської та Андрія Гнатюка, винесли 39 питань порядку денного.

Першим розглянули питання внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.11 2021 року.

По тому депутати розглянули питання зміни назв вулиць (провулків) у населених пунктах громади. Нагадаємо, що пропозиції нових назв для 46-ти вулиць, за які нещодавно проголосували на громадському обговоренні, винесуть на розгляд депутатів на постійних комісіях, а згодом на чергову сесію міської ради.

Окрім цього, депутати розглянули низку питань щодо надання дозволів на розроблення детального плану території, частину з яких вирішили оглянути, виїхавши безпосередньо на об’єкти.

Розділились думки депутатів щодо питання про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на виготовлення містобудівної документації та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Серед трьох ділянок, які пропонували включити в перелік, депутати підтримали лише дві. Як зауважив голова комісії Микола Юнак, третю ділянку, площею 8 га не варто поспішати надавати в оренду, доки остаточно не вирішать питання з облаштуванням нового кладовища у громаді.

По тому депутати розглянули низку питань щодо поновлення договорів оренди землі. Кільком власникам земельних ділянок, на території яких розміщенні МАФи, договір оренди продовжили лише на шість місяців з умовою упорядкування зовнішнього вигляду  МАФів чи тимчасових споруд, а також території біля них. Решту проектів рішень одноголосно підтримали члени комісії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: