18:23, 14 Січня 2022

У Володимирі розглянули можливість придбання комунального транспорту

13 січня очільник громади Ігор Пальонка провів засідання робочої групи, під час якого розглянули можливість придбання комунального транспорту.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нарада, яку провели спільно з представниками управління інфраструктури Ігорем Возним та Тетяною Мельник, представниками управління соціальної політики Наталією Голюк та Ольгою Томашук, начальником відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталією Куран, відбулась з ініціативи депутата міської ради Наталії Василець.

Під час наради розглянули можливість придбання транспорту для перевезення мешканців громади, зокрема пільгових категорій. Порадившись та обговоривши дане питання  за круглим столом, а також прорахувавши вартість закупівлі транспорту, його обслуговування, вирішили, що це потребує значних капіталовкладень.

Міський голова зауважив, що такий транспорт також не буде конкурентоспроможним у порівнянні з послугами, які надають приватні перевізники, оскільки комунальне підприємство, на балансі якого стоятиме транспорт, змушене буде платити ПДВ, що збільшуватиме ціну проїзного квитка. Тому поки що у сфері перевезень пасажирів громадським транспортом у громаді працюватиме лише приватний бізнес.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: