08:44, 12 Лютого 2021

У Володимирі призупиняють грошову допомогу для тих, хто перехворів коронавірусом

У Володимирі-Волинському ухвалили рішення призупинити видачу грошових допомог для осіб, що перехворіли коронавірусом.  

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Програма соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади передбачає розгляд звернень громадян, які потрапили у скрутне матеріальне становище з незалежних від них причин, щодо одержання одноразової грошової допомоги на лікування.

Питання щодо призначення зазначених допомог виноситься на розгляд Комісії, яка на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників, з врахуванням важкості перебігу хвороби, вартості лікування та інших обставин, виносить рішення про надання допомоги.

Впродовж 2021 року із заявами щодо надання грошової допомоги на лікування звернулось 268 громадян, з яких 191 осіб, які перехворіли на короновірусну хворобу Covid-19.

“Оскільки обсяг коштів, передбачених в бюджеті громади на реалізацію заходів Програми соціального захисту населення в 2021 році, на жаль, є обмеженим, пріоритетним напрямком спрямування бюджетних коштів за даною Програмою є надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, в т. ч. на проведення складних хірургічних операцій, лікування онкохворих”, — інформують у міськраді.

Враховуючи ці обставини, комісія щодо надання державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо-переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених міською Програмою соціального захисту населення, вирішила призупинити видачу грошових допомог для осіб, що перехворіли коронавірусом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: