18:53, 02 Вересня 2022

У Володимирі привітали підприємців з нагоди їхнього професійного свята

2 вересня, напередодні Дня підприємця, який традиційно відзначають у першу неділю вересня, міський голова Ігор Пальонка урочисто привітав представників бізнесу громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Підприємництво є важливою складовою економічного зростання громади, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами. А нині більшість підприємців ще й активно долучаються до волонтерської діяльності, аби підтримати наших захисників у жорстокій боротьбі з окупантом.

Міський голова привітав усіх присутніх з прийдешнім святом та подякував підприємцям за напружену, кропітку працю, яка гідна поваги і підтримки.

«Бажаю вам витримки, оптимізму та невичерпної наснаги у роботі. Нехай кожна започаткована справа буде успішною. Щастя, здоров’я й благополуччя вам та вашим родинам», – зазначив у вітальному слові міський голова.

За багаторічну підприємницьку діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток економіки Володимир-Волинської міської територіальної громади та з нагоди свята – Дня підприємця, подяками міського голови та грошовими преміями нагородили підприємців: Світлану Біліщук, Тараса Волчака, Юрія Гаврилюка, Едуарда Залуського, Олену Карабась, Олега Кабанова, Ольгу Корнелюк, Оксану Мозоль, Тетяну Мороз, Андрія Мохончука, Олега Подзідзея, Людмилу Пташенчук, Сергія Радкевича, Віталія Тимчука та Миколу Шевчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: