10:10, 28 Березня 2023

У Володимирі приймають документи щодо участі в конкурсі на право встановлення відкритих літніх майданчиків

Виконавчий комітет Володимирської міської ради оголошує прийом документів щодо участі в конкурсі на право встановлення відкритих літніх майданчиків та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного призначення сезонного характеру для здійснення підприємницької діяльності на території парку «Слов’янський» у Володимирі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У межах цього конкурсу планують надати суб’єктам господарювання право встановити літні торговельні майданчики у парку «Слов’янський», на яких будуть розміщені дерев’яні будиночки. Режим роботи літніх торговельних майданчиків встановлений з 10 до 22 години без вихідних та святкових днів.

Для участі в конкурсі суб’єкти господарювання потрібно надати наступний перелік документів:

– заяву на ім’я голови конкурсної комісії;

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– для учасників, які є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів;

– для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– асортиментний перелік продукції, що планується реалізовувати та її роздрібна ціна;

– перелік креативних послуг, які планується додатково надавати та їх вартість (майстер-класи, розіграші, лотереї, конкурси, тощо);

– перелік електричного обладнання, що планується встановити та його потужність;

– інформація про естетичне оформлення Літнього торговельного майданчика (освітлення, оздоблення, наявність столиків та їх кількість, тощо).

Під час проведення торговельної діяльності забороняється:

– реалізовувати тютюнові вироби, алкогольні, слабоалкогольні напої, вино та пиво;

– безалкогольні напої в скляній тарі;

– використовувати дрова (окрім деревного вугілля) для приготування страв на мангалі.

– самовільно встановлювати пересувні тимчасові споруди. За встановлення тимчасових споруд без відповідного погодження особа, яка їх встановила притягується до адміністративної відповідальності згідно із вимогами чинного законодавства України. Самовільно встановлені пересувні тимчасові споруди підлягають демонтажу.

– вмикати російськомовну музику.

Переможці конкурсу самостійно облаштовують літні торговельні майданчики, підключають та оплачують вартість електроенергії, щомісячно сплачують до місцевого бюджету орендну плату за користування місцем, укладають договір з КП «Полігон» на вивіз твердих побутових відходів.

Документи подаються у відділ економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій виконавчого комітету міської ради (вул. Д.Галицького, 5, каб. № 10). Прийом документів триватиме з 27 березня  до 17:00-ї години 10 квітня 2023 року.

Засідання конкурсної комісії відбудеться в нижньому залі Володимирської міської ради (вул. Д. Галицького, 5, м. Володимир) 11 квітня о 15:00.

Більш детальна інформація  за телефоном: 0800333262, 0936328506.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: