22:24, 07 Травня 2022

У Володимирі провели в останню путь Героя Сергія Сучкова

7 травня громада міста Володимира попрощалась з іще одним Героєм, який поліг за нашу свободу та незалежність, – Сергієм Сучковим. На колінах із синьо-жовтими прапорами, під звуки сирени, що сповіщала чергову тривогу, містяни зустріли кортеж із тілом воїна, який рухався своєю останньою дорогою. Чин похорону відбувся у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

53-річний володимирчанин Сергій Сучков був старшим розвідувальної групи. Підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня відбили атаки ворога, зупинили його просування та звільнили населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині. За це офіцера відзначив Президент України орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков відправився 2 травня разом із розвідувальною групою, яка вчергове здійснювала розвідку місцевості з метою безпечного висування піхоти у визначений район. Під час просування група потрапила у ворожу засідку, але завдяки прийнятим вольовим рішенням та відважним діям офіцера відбила дану атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані стосовно противника. Уже наступного дня життя захисника обірвалось внаслідок артилерійського обстрілу. За мить до загибелі він таки устиг відвести свою групу у безпечне місце.

У Сергія Сучкова залишилась дружина та троє дітей. Вічна пам’ять і слава Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: