16:27, 28 Лютого 2023

У Володимирі провели в останню дорогу прикордонника з Луганщини

28 лютого у Володимирі відбувся чин похорону капітана Державної прикордонної служби України Євгенія Дягілєва. Офіцер, який ніс службу у лавах Луганського прикордонного загону, помер від важкої хвороби і знайшов вічний спочинок у рідному місті своєї дружини.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Євгеній Дягілєв оберігав східні рубежі нашої держави та до останнього подиху був вірний військовій присязі. Родом з Луганської області, був сиротою.  Друзі та побратими відгукуються про нього як про людину та офіцера з великої літери. Окрім успішної служби у прикордонних військах мав чимало спортивних досягнень, адже був майстром спорту з універсального бою.

А для своєї дружини, з якою разом служили у ДПСУ, та маленької донечки, 28-річний Євгеній був люблячим та турботливим чоловіком та батьком. На жаль, 25 лютого серце захисника зупинилось після важкої хвороби у госпіталі.

Попрощатись із померлим захисником у Володимирі, окрім родини та друзів, прийшло чимало містян, які зустрічали кортеж з тілом навколішки із синьо-жовтими прапорами. Приїхали віддати останню шану Євгенію і його побратими з Луганського прикордонного загону.

Співчуття родині від імені усієї громади висловив міський голова Ігор Пальонка, який відзначив, що із важкими втратами, які приносить війна українцям, неможливо змиритись, як і неможливо пробачити смерті наших Героїв.

“Пам’ять про їхній подвиг завжди житиме у наших серцях”, – відзначив очільник громади.

Поховали Євгенія Дягілєва з усіма військовими почестями на Алеї слави, що на міському цвинтарі.

Щирі співчуття рідним та близьким померлого. Вічна пам’ять та шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: