18:52, 01 Травня 2024

У Володимирі провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Ігоря Стецюка

1 травня у Володимирі прощались із померлим воїном Ігорем Стецюком, серце якого зупинилось 27 квітня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

48-річний військовослужбовець мав досвід служби в АТО, з літа 2022 року брав участь у відбитті російської агресії проти України під час повномасштабного вторгнення.

Чин похорону солдата відбувся у храмі Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Під час панахиди отець Євген звернув увагу присутніх на те, що на площі Героїв нашого міста чим далі більшає портретів захисників, що є свідченням великої ціни українців на шляху до Перемоги. «У надзвичайно важких реаліях війни виборюється наше майбутнє. Дякуємо кожному українцю, який зі зброєю в руках став до оборони України. Вічна пам’ять померлому воїну», – сказав священик.

Від імені міського голови, депутатського корпусу та усієї громади слова співчуття цивільній дружині Ігоря Стецюка, його рідним та друзям висловив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Володимир Атаманчук: «Взявши зброю до рук, Ігор мріяв про життя у вільній незалежній Україні. Дякуємо йому та схиляємо голови перед нашим захисником. Вічна пам’ять та вічна шана воїну!»

Поховали померлого бійця на Федорівському кладовищі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: