17:25, 07 Травня 2024

У Володимирі провели в останню дорогу померлого солдата Андрія Беднарчука

7 травня у Володимирі відбулось прощання з 49-річним військовослужбовцем Андрієм Беднарчуком, серце якого зупинилось 1 травня в обласній клінічній лікарні Дніпра.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Траурний кортеж, який проїжджав вулицями міста, мешканці громади зустріли стоячи навколішки із синьо-жовтими стягами у руках. Чин похорону відбувся у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, куди прийшли рідні, друзі покійного, представники міської та районної влади, а також небайдужі мешканці громади.

“Сьогодні наша громада знову у скорботі через втрату іще одного захисника з Володимира. Усі, хто його знав, згадують Андрія як надзвичайно добру людину – ніколи нікому не відмовляв у проханні допомогти, був щирим та надійним. Війна, на яку він пішов, аби захистити рідну землю від ворога, на жаль, підірвала його здоров’я, через що серце захисника зупинилось у такому молодому віці. Ми повинні завжди пам’ятати ім’я померлого воїна та підтримувати у цю важку хвилину його родину”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка у своїй скорботній промові.

Солдат Андрій Беднарчук був призваний до лав ЗСУ у листопаді 2023 року, виконував обов’язки майстра ремонтного відділення. У померлого захисника залишилась дружина, донька та сестра.

Поховали військовослужбовця на Алеї Слави Федорівського кладовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: