18:53, 16 Вересня 2022

У Володимирі презентували картини та поштівки Надії Яцини

15 вересня у приміщенні культурно-мистецького центру відбулася театралізована презентація репродукцій та крафтових виробів художниці творчого об’єднання «Колорит» Надії Яцини «Моя адреса Володимир». Участь у заході, організаторами якого є адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» та народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я», взяв заступник міського голови Андрій Гудим.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Пані Надія виявила хист до малювання змалечку: закінчила художню школу, потім художньо-графічне відділення педагогічного училища. Здобула вищу освіту в Ленінградському педагогічному інституті ім. О.І. Герцена за спеціальністю “Креслення та малювання”.  Згодом захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук і понад три десятки років пропрацювала викладачем у навчальних закладах різних рівнів. Надія Яцина створила колекцію поштівок на яких зображений Володимир – місто, що за 8 років, протягом яких мисткиня живе і творить у ньому, стало для неї рідним.

Розпочалося дійство з демонстрації відеофільму «Мій Володимир», під час якого глядачі мали можливість поринути у атмосферу міста 100 років тому. Опісля відбувся перфоманс театру «Різнобарв’я» «Осінь на Фарній», а по тому благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, під час якого вдалося зібрати 4450 гривень. Художньою родзинкою заходу став торт, який також був виставлений як лот аукціону.

Кошти, виручені від продажу лотів, підуть на потреби зенітно-ракетного полку, який дислокується у Володимирі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: