19:00, 31 Березня 2022

У Володимирі працюватиме клуб «Паляниця» для переселенок

2 квітня о 15:00 у культурно-мистецькому центрі у Володимирі відбудеться засідання клубу «Паляниця»,  який організовує режисер народної аматорської театр-студії «Різнобарв’я» Лариса Половньова.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Не секрет, що жінкам перш за все треба виговоритися, поділитися своїми переживаннями, почути слова підтримки, відчути дружнє плече та щире співчуття. Зробити це простіше і ефективніше в маленькій групі, яка займається якоюсь простою загальною справою. Так само, як багато років тому жінки сідали у коло навкруги свічки, разом вишивали, плели і шили, ділячись при цьому своїми радощами і бідами. Це і є справжня українська арт-терапія, перевірена віками.

У Володимирі зустрічі клубу «Паляниця»  на малій сцені театру-студії  «Різнобарв’я»  уже стали традиційними.  Цими ж вихідними запрошують долучитися і жінок, які переїхали в древнє місто з інших регіонів України.

Основною метою такого заходу є згуртувати приїжджих людей, розповісти про місто, допомогти з освоєнням мови та задіяти психологічні аспекти.

«Я сама переселенка, яка змушена була тікати від війни в 2014 році, тож мені добре відомі усі труднощі та переживання, з якими зустрічаються зараз жінки», – розповіла ініціатор заходу Лариса Половньова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: