15:46, 30 Вересня 2022

У Володимирі попрощалися із загиблим Героєм з Харківщини

У день світлого свята Віри, Надії, Любові та Софії  Володимир-Волинська громада попрощалась з Героєм, що був родом з Харківщини. 30 вересня сотня містян зібрались в коридорі пам’яті та біля собору Різдва Христового, аби вшанувати та провести у вічну путь молодшого лейтенанта Дмитра Будневського.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Полеглому у бою за територіальну цілісність та незалежність України воїну було всього 38 років. Навколо труни з його тілом зібрались всі небайдужі до горя сім’ї – родина, побратими, духовенство, представники влади, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати ще одного захисника України.

З приходом ворога на Харківщину Дмитро змушений був вивезти родину до Львова, звідки добровольцем пішов на фронт у лавах нашої місцевої бригади. Загинув воїн на батьківщині, залишивши двох неповнолітніх дітей: 11-тирічного сина та 5-тирічну дочку. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук висловив співчуття родині загиблого, а також слова вдячності, адже завдяки таким Героям України, ми виборюємо право на мирне майбутнє та незалежність держави…

Поховали військовослужбовця під звуки військового оркестру на Федорівському кладовищі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: