16:57, 13 Січня 2023

У Володимирі погодили фінансові плани комунальних підприємств міста на 2023 рік

12 січня в приміщенні міської ради відбулось засідання комісії з погодження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2023 рік, яку очолив секретар міської ради Іван Юхимюк. В ході засідання члени комісії розглянули проекти фінансових планів для КП “ІРЦ”, КП “Речовий ринок”, КП “Троянда”, КП “Володимирмістопроєкт”, КП “УЖК”, КП “Полігон”, КП “Володимиртепло” та КП “Володимирводоканал”.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Врахувавши рекомендації членів даної комісії, а також членів робочої групи з питань збитковості та малоприбутковості підприємств, КП “Володимирмістопроєкт” за підсумками минулого року спрацювало прибутково і відповідний результат планує отримати і у 2023 році. Що стосується КП “ІРЦ”, то це підприємство опрацювало нові напрямки співпраці із клієнтами, що забезпечить підприємству стабільну роботу у плановому періоді.

Оскільки ситуація із тарифами на комунальні послуги в період воєнного стану, а відповідно і рівнем оплати споживачів за такі послуги, є дуже складною, діяльність КП “Володимиртепло”, КП “Володимирводоканал” та КП “Полігон” планується беззбиткова за умови відсутності форс-мажорних обставин і своєчасної підтримки з боку держави та місцевої влади, в тому числі через компенсацію різниці в тарифах.

За підсумками засідання погодили усі фінансові плани, які подадуть для затвердження на чергове засідання виконавчого комітету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: