20:19, 04 Червня 2024

У Володимирі підписали меморандум про співпрацю між виконкомом та операторами прокату електросамокатів

3 червня у нижньому залі Володимирської міської ради відбулась зустріч за участі підприємців, що надають послуги прокату електросамокатів, представників виконавчих органів місцевої влади, поліції, муніципальної варти, КП «Полігон» та місцевих ЗМІ.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

На порядку денному стояло питання обговорення умов співпраці між виконавчим комітетом міської ради та операторами прокату легких персональних електричних транспортних засобів і підписання відповідного меморандуму.

Попередньо був розроблений текст цього документу про співпрацю, до якого підприємці вносили свої пропозиції щодо технічної реалізації вимог та правил користування. На момент зустрічі всі присутні сторони погодились з усіма прописаними умовами.

Володимирський міський голова Ігор Пальонка підкреслив важливість безпеки дорожнього руху, зазначивши: “Користування електросамокатами не повинно створювати загроз для безпеки пересування вулицями міста. Розумію, що не завжди це залежить від вас, підприємців, проте ми повинні спільно домовитись про правила користування, аби забезпечити максимальний порядок та безпеку в межах наших можливостей”.

Підприємці, зокрема, ті, які надають у прокат електросамокати “JET”, активно брали участь у обговореннях. На запитання про контроль за дотриманням швидкісного режиму відповіли, що він здійснюється через програмне забезпечення, яке обмежує максимальну швидкість.

Основне обмеження швидкості – до 20 км/год, на території парку «Легенда» – до 10 км/год, на території парку «Слов’янський», Площі Героїв, інших парків та скверів – до 15 км/год.

Також обговорили проблему проїзду дітей на електросамокатах. Підприємці повідомили, що програмне забезпечення дозволяє користуватись цим транспортом лише особам, які досягли 14-річного віку, що підтверджується банківською картою. Варто наголосити, що користування електросамокатами дітьми молодше 14 років є порушенням правил дорожнього руху, оскільки електросамокати прирівняні до транспортних засобів! Відповідальність за це несуть батьки.

«Присутні порушили ряд інших важливих питань, до відповідей на які також доєднувався онлайн власник самокатів під маркою «ПРОКАТайся». Його важливим меседжем є необхідність проведення інформаційної кампанії для мешканців міста щодо безпечного користування орендованим транспортом.

І місцева влада, і підприємці зацікавлені у створенні комфортних умов для усіх мешканців, забезпеченні збереження майна та хорошого іміджу бізнесу.

Після підписання меморандуму підприємці зобов’язались укласти договір тимчасового користування місцями для розміщення та розвантаження електросамокатів на території міста Володимир», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: