18:53, 31 Січня 2022

У Володимирі педагогів навчали лікуванню мистецтвом

З метою удосконалення інклюзивної компетентності педагогів та набуття здатності зберігати особисте фізичне та психічне здоров’я під час професійної діяльності, а також реалізації практик з арт-терапії в умовах інклюзивного навчання 28 січня  відбувся семінар-практикум з теми «Нейрографіка. Мистецтво лікування мистецтвом». Навчальний захід організувала консультантка  Людмила Салабай та провела у співпраці з викладачем педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Валентиною Залуніною.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Упродовж семінару асистенти вчителів/вихователів, учителі-логопеди, учителі-дефектологи  закладів освіти громади   набули  навичок щодо впровадження в організацію інклюзивного навчання нейрографіки для вирішення життєво-професійних і психолого-емоційних проблем;  відкрили нові можливості сприйняття цілісної картини світу усіма учасниками освітнього процесу, а також отримали знання педагогічних технологій з розвитку дрібної моторики та використання алгоритму нейрографіки  в  досягненні самореалізації та життєво-професійної продуктивності.

Практикум із  нейрографіки став надбанням щодо  оволодіння  новим методом  у досвіді кожного педагога, який працює із особами з особливим освітніми потребами. Під час рефлексії, виконавши вправи на активізацію самооцінки та самоаналізу з приводу діяльності – «Плюс-мінус-цікаво», «Три-два-один», учасники поділилися своїми досягненнями та розповіли про враження від заходу. Івент  з нейрографіки став гарним і результативним способом провести  день у професійному,  дружньому оточенні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: