22:00, 01 Квітня 2023

У Володимирі організували весняний сільськогосподарський ярмарок

Прогноз погоди лякав дощем, проте пощастило усім покупцям і продавцям – злива, на щастя, оминула, а торги вдалися на славу. Вже з 8-ї години ранку у парку «Слов’янський» у Володимирі, де розгорнулися торговельні майданчики, можна було зустріти людей з саджанцями та повними сумками покупок.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

На ярмарку можна було придбати м’ясо, сало, яйця до великоднього столу, а також молочну продукцію та овочі за приємними цінами. Зокрема, картоплю можна було придбати за 3,5-4 гривні, картоплю насіннєву – за 3,5 гривні, моркву – за 15-30 гривень, буряк – 8-12 гривень,  цибулю – 40-45 гривень, капусту – 15-20 гривень.

Крім цього, на ярмарку був представлений багатий асортимент медової продукції та продуктів бджолярства, пряники та цукровий декор до пасочок, кошики та вербні набори, випічка і східні солодощі, риба копчена, різноманіття рослин та саджанців плодових/декоративних дерев, живі кролики, півники, курочки.

Свій товар продавали місцеві виробники текстилю: рушники від «Аватону» та постільну білизну від «Центру професійної освіти».

Діяли на ярмарку і благодійні акції з метою збору коштів на ЗСУ: професійна фотозона від місцевих фотографів та частування смачними наїдками від ГО «Генерація змін» з міста Луцька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: