21:18, 24 Березня 2023

У Володимирі організували семінар-практикум на тему базової психологічної допомоги

23 березня у приміщенні туристично-інформаційного центру директорка інклюзивно-ресурсного центру та психологиня Олена Токарєва провела семінар-практикум для всіх охочих та тему «Базова психологічна допомога. Специфіка комунікації з особами, які пережили травмуючі події».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні. Реакціями на стресові та травматичні події можуть бути страх, ступор, плач, агресія, почуття провини, апатія та інші. Щоб впоратися зі стресом власноруч та допомогти своїм близьким пережити ці непрості часи, дати раду неконтрольованим емоціям та допомогти психіці на шляху до зцілення, буде корисним знати мінімальний набір засобів базової психологічної допомоги.

Під час двогодинного семінару-практикуму його учасники дізнались як вчасно визначати ознаки стресу та стресових реакцій на нього, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку, а також засвоїли перевірені та прості техніки надання першої психологічної допомоги собі та оточенню.

Зокрема Олена Токарєва розповіла про дієві засоби, як допомогти собі та ближньому у травмуючій ситуації. Ознайомила психологиня із психоедукацією як методом попередження травмуючого впливу та елементами комунікації у конфлікті. Окрім цього, були проведені вправи на правильне дихання, заземлення й активізацію когнітивної сфери.

Зазначимо, що подібні семінари проводились уже для колективів місцевих установ, які надають ті чи інші послуги особам, котрі могли пережити травмуючі ситуації у зв’язку з війною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: