14:02, 06 Вересня 2022
У Володимирі організували семінар для класних керівників
Реформа НУШ покликана задовольнити всебічні потреби дитини. Її стрижень — виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, особистості, яка уміє використовувати набуті знання і уміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни. Важко уявити школу без класного керівника та педагога-організатора, адже саме їм належить чільне місце в системі виховної роботи школи.
Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.
Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для школи, для вчителів та учнів. Звісно, постає питання: як саме працювати просто зараз, як розставити акценти?
З цією метою консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Стасюк провела професійну працівню для педагогів-організаторів та класних керівників закладів освіти.
У дружньому колі колег опрацювали нормативні документи, методичні рекомендації, намітили орієнтири в роботі з подолання шкідливих звичок серед учнівської молоді, розглянули алгоритм реагування на випадки булінгу та насилля, обговорили шляхи співпраці із спеціальними службами.
Методист по роботі з дитячими об’єднаннями закладів освіти та керівник міської професійної спільноти педагогів-організаторів Світлана Лиско визначила основні напрямки роботи спільноти у новому навчальному році.
Підсумком семінару стали слова: «Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».
Залишити відповідь