14:02, 06 Вересня 2022

У Володимирі організували семінар для класних керівників

Реформа НУШ покликана задовольнити всебічні потреби дитини. Її стрижень —  виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, особистості, яка  уміє використовувати набуті знання і уміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.  Важко уявити школу без класного керівника та педагога-організатора, адже саме їм належить чільне місце в системі виховної роботи школи.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для школи, для вчителів та учнів. Звісно, постає питання: як саме працювати просто зараз, як розставити акценти?

З цією метою консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Стасюк провела професійну працівню для педагогів-організаторів та класних керівників закладів освіти.

У дружньому колі колег опрацювали нормативні документи, методичні рекомендації, намітили орієнтири в роботі з подолання шкідливих звичок серед учнівської молоді, розглянули алгоритм реагування на випадки булінгу та насилля,  обговорили шляхи співпраці із спеціальними службами.

Методист по роботі з дитячими об’єднаннями закладів освіти та керівник міської професійної спільноти педагогів-організаторів Світлана Лиско визначила основні напрямки роботи спільноти у новому навчальному році.

Підсумком семінару стали слова: «Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: