21:18, 30 Травня 2022

У Володимирі організували черговий експрес-урок з української мови для внутрішньо переміщених осіб

24 травня працівники Володимир-Волинського центру  професійного розвитку педагогічних працівників  у співпраці з кафедрою вчителів-філологів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 провели щотижневий експрес-урок з української мови для внутрішньо переміщених осіб на тему «Граматичні поняття і норми для щоденного спілкування».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Педагоги-словесники Тетяна Бондарович, Вікторія Наугольник та Лариса Пасальська провели експрес-урок у формі активної взаємодії з учасниками, а саме: розвивали навички  спілкування українською мовою, розбиралися з особливостями наголошування слів, заповнювали граматичні прогалини, поринали у світ числівників на позначення часу та  виконували інтерактивні вправи. Під час уроку слухачі долучилися до рубрики «Поетична сторінка», ознайомившись з поезією Ліни Костенко.

Заступник директора Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Світлана Вітрук подякувала працівникам  центру та педагогам закладу освіти за організацію та проведення  щотижневого  експрес-уроку, який посприяв глибшому пізнанню рідної української мови. Завдяки черговому заняттю учасники заходу дізналися багато цікавого, отримали гарний настрій та розширили власні мовні горизонти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: