09:13, 21 Квітня 2022

У Володимирі організовують майстер-класи із писанкарства для переселенців

Зараз чимало українців, попри страхіття війни, натхненно творять – музику, графіку, живопис, вишивку, графічний дизайн, пишуть писанки. Розпис писанки – арт-терапія для зболеної душі. Зцілювати свої душі писанкарством прийшли діти і дорослі, які були змушені залишити свої домівки і шукати прихистку у древньому Володимирі.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

19 квітня, у передвеликодній час творчі вчителі Оксана Бойчук (міська гімназія), Людмила Каліщук (Березовичівська ЗОШ І-ІІІ ст.) разом з консультанткою  міського центру професійного розвитку педагогів Іриною Костюк провели майстер-клас з розпису писанок у Центрі позашкільної освіти.

Володимир-Волинський ЦПРПП ініціював і проводить такі  різнопланові зустрічі  щовівторка. Щире спілкування, запах воску, запалені свічечки сприяли особливій  магії творчості. Діти намагалися рівненько вести лінії, дивувались фарбуванню і візерункам, що проступають на яйці після обтирання, дорослі  зосереджено обирали символи, щоб написати оберіг. Кожному учаснику майстер-класу вдалося написати дво-триколірну писанку в подарунок дорогій людині, та, отримавши порцію позитивних емоцій, долучитись до джерел народної творчості, з якого усі ми черпаємо натхнення, віру і надію.

Центр професійного розвитку педагогів запрошує усіх, хто залишив свої домівки і тимчасово проживає в нашому місті, на наступну зустріч «Великодні традиції», яка відбудеться 26 квітня о 15:00 у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-ліцей» за адресою: м. Володимир, вул. Ковельська, 111.

Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей щовівторка на сайті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: