10:39, 08 Липня 2022

У Володимирі оголосили опитування громадської думки щодо перейменування вулиць

З метою вивчення думки мешканців Володимир-Волинської міської територіальної громади оголошується початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць міста та сільських населених пунктів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Протягом двох місяців спеціально створена робоча група провела низку консультацій з науковцями, істориками, краєзнавцями та зібрала письмові звернення жителів вулиць, які підлягають перейменуванню. У результаті сформували список вулиць із пропозиціями нових назв, серед яких – історичні назви вулиць, а також прізвища відомих жителів, які мешкали у Володимирі у різні часи, видатні українські постаті, а також військові з’єднання, що дислокуються у місті, а нині боронять країну у бою.

Зі списком вулиць та варіантами нових назв можна ознайомитися за посиланням.

До кожної вулиці із напрацьованими варіантами нових назв жителі можуть висловлювати власні пропозиції. Прийматимуться пропозиції (зауваження) громадськості  письмово через ЦНАП, або на електронну пошту vol.arch@ukr.net до 10 серпня відповідальною особою – начальником  відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів  виконавчого комітету міської ради Тарасом Кибою (вул. Устилузька, 17, 2 поверх, телефон для довідок. 3-49-54).

Наголошуємо, що анонімні пропозиції та зауваження не приймаються!

Окрім цього, опитування думки громадськості відбуватиметься і в онлайні шляхом заповнення Google форми за посиланням.

Громадське обговорення зібраних пропозицій та їх оприлюднення (на офіційному сайті міської ради в тому числі) відбудеться 9 вересня в приміщенні ЦНАПу на вул. Устилузькій, 17 (2 поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: