16:39, 05 Травня 2022

У Володимирі обіцяють виправити недоліки ремонту вулиці Зимнівської

Жителі вулиці Зимнівської уже понад півроку змушені терпіти незручності, які виникли з початком ремонтних робіт, адже вночі ця вулиця не освітлюється, а замість тротуарних доріжок тут суцільні ями та вибоїни.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка.

«На жаль, коштів на продовження ремонту цього року з державного бюджету, швидше за все, не надійде, тому міркуємо нині як виправити недоліки власними силами.

Я особисто ознайомився із обсягами робіт, які необхідно виконати на Зимнівській, аби її мешканцям було більш комфортно пересуватись у будь-яку погоду та пору доби.

Оглянув вулицю разом з керівниками управління інфраструктури та КП «Полігон», яким дав завдання облаштувати тротуари з мінімальними затратами.

Відтак уже найближчим часом управління інфраструктури розробить план заходів щодо впорядкування території вулиці Зимнівської, після чого комунальні служби та підрядні організації  приступлять до виконання робіт.

Також дав доручення під’єднати нові ліхтарі вуличного освітлення до мереж КП «Полігон», попередньо узгодивши дане питання зі Службою автомобільних доріг у Волинській області.

Як і всі жителі громади, мешканці вулиці Зимнівської заслуговують на комфорт та безпеку, тож тримаю це питання на особистому контролі», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: