15:59, 23 Червня 2023

У Володимирі обговорили з перевізниками хід впровадження системи електронної оплати проїзду

22 червня у міській раді відбулась спільна з перевізниками та представниками ТзОВ «Сіті Кард Систем» нарада під головуванням першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука.

Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

Оскільки з 1 червня у громаді в тестовому режимі запрацювала електронна система оплати проїзду, є необхідність відстежувати хід її впровадження і в поточному режимі вносити корективи, залежно від викликів, які виникають у роботі.

Заступниця директора ТзОВ «Сіті Кард Систем» Інна Артемчук розповіла, що наразі вже згенерували 440 онлайн-карток у мобільному додатку, якими пасажири активно користуються. Через заклади освіти придбали 350 учнівських карток, 2700 карток видали представникам пільгових категорій.

На зустрічі говорили про випадки, коли трапляються збої в роботі валідаторів, як їх виправляти, уникати помилок тощо. Порушили тему 21-го обласного маршруту «Володимир – П’ятидні», який мають також завалідувати, для цього запросили на нараду представника з Устилузької громади для узгодження подальших дій.

Ярослав Матвійчук доручив вивчити пасажиропотік у розрізі кожного маршруту, розробити алгоритм дій для випадків, коли перевізники не будуть дотримуватись прописаних в угоді умов, передбачити можливі санкції. Також варто вивчити й визначити частоту «пільгових» поїздок, щоб наприкінці липня ухвалити остаточне рішення про фіксовану кількість таких поїздок для кожного пільговика.

Нагадаємо, що з 1 вересня у громаді мають повністю перейти на безготівкову плату за проїзд у місцевих маршрутках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: