13:34, 22 листопада 2022

У Володимирі обговорили проект бюджету на наступний рік

18 листопада в приміщенні культурно-мистецького центру відбулося громадське обговорення проекту бюджету на 2023 рік, на порядок денний якого винесли три питання.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Роботу з формування бюджету громади на 2023 рік розпочали у вересні цього року. За розпорядженням міського голови до складу відповідної робочої групи увійшли голови фракцій міської ради, головні розпорядники коштів, а також до роботи долучались  профільні заступники міського голови та депутати міської ради.

Участь у заході взяли заступник міського голови Андрій Гудим, керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, секретар міської ради Іван Юхимюк, керівники та працівники структурних підрозділів міськвиконкому, а також усі охочі мешканці громади.

Найпершою заслухали очільницю управління бюджету та фінансів Оксану Субицьку, яка ознайомила депутатів з основними показниками бюджету на наступний рік. Доходи бюджету громади передбачаються у сумі 654 824 585 гривень, в тому числі доходи загального фонду бюджету – 648 196 600 гривень (плата за надання адміністративних послуг – а мільйонів гривень, плата за землю – 19,8 мільйона гривень, акцизний податок – 24,6 мільйона гривень, єдиний податок – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 4,9 мільйона гривень, надходження від орендної плати за користування майном – 0,8 мільйона гривень, інші податки та платежі – 0,6 мільйона гривень)  та доходи спеціального фонду бюджету – 6 627 985  гривень.

Щодо видатків по галузях, то на освіту у наступному році передбачили 171,8 мільйона гривень, на медицину –   понад 20,1 мільйона гривень, соціальну політику – майже 31,4 мільйона гривень, інфраструктуру – 39,3 мільйона гривень, Управління ЦНАП – 6,3 мільйона гривень, управління містобудування, архітектури та комунальних відносин – 3,8 мільйона гривень.

Згодом начальники управлінь Оксана Бігун, Наталія Голюк, Андрій Трофимук, Ігор Возний, Олена Ткачук, Ірина Лошенюк, Оксана Субицька презентували проекти по управліннях на 2023 рік. В присутніх була можливість поставити запитання до розпорядників бюджетних коштів, зробити зауваження та внести свої пропозиції. Проект бюджету розгляне виконавчий комітет міської ради, постійні депутатські комісії та подадуть на пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Детальніше з проектом бюджету можна ознайомитися на сайті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: