17:55, 24 Березня 2023

У Володимирі обговорили початок реставраційних робіт історичного музею та музичної школи

23 березня під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ірини Лошенюк провели нараду стосовно виконання у 2023 році реставраційних робіт на об’єктах культурної спадщини та пам’ятках архітектури, а також послуг з виготовлення облікової та науково-проектної документації на пам’ятки культурної спадщини громади.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

В ході засідання начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала присутніх про внесені зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану (Постанова КМУ від 09.06.2021 року № 590 зі змінами від 14.03.2023 року № 229 та № 230).

Основні зміни стосуються видатків місцевого бюджету спеціального фонду, де передбачили черговість на оплату поточного ремонту та реставраційних робіт на об’єктах культурної спадщини та пам’ятках архітектури, а також оплату послуг з виготовлення облікової та науково-проектної документації на пам’ятки культурної спадщини.

Оскільки законодавство дає можливість фінансувати відповідні реставраційні роботи, на сесії міської ради, яка відбулася 3 березня, з місцевого бюджету виділили кошти на такі роботи:  історичному музею  4  569 234 грн на реставрацію  фасадів житлового будинку 1912 року, та 3 612 135 грн на реставрацію  фасаду та покрівлі адміністративної споруди (з впровадженням енергозбереження) приміщення дитячої музичної школи 1890 року.

Під час засідання заслухали директорів дитячої музичної школи та історичного музею щодо проведених робіт у цьому напрямку. Зокрема, Роман Віслобоков повідомив, що проектні роботи із реставрації  фасаду та покрівлі адміністративної споруди музичної школи уже розпочали. А Володимир Стемковський поінформував, що наразі проводять коригування кошторису на реставрацію  фасадів будівлі музею.

За результатами засідання керівникам цих закладів дали доручення розпочати у квітні публічні закупівлі на проведення реставраційних робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: