15:59, 27 Червня 2022

У Володимирі мистецький пленер художників «Колорит» завершився виставкою

У Володимирі завершився XIV Міжнародний пленер художників «Колорит», під час якого учасникам вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Цьогоріч участь у пленері взяли 20 художників з Володимира, Харкова та Дніпра. Упродовж шести днів митці з різних міст України створювали картини місцин волинської природи. У кожного художника своя техніка виконання. Хтось працює маслом, хтось аквареллю чи технікою сухого пензля.

25 червня у культурно-мистецькому центрі на закритті пленеру відбулась презентація підсумкової виставки всіх робіт.  У важкий для країни час все ж вдалося підтримати багаторічну традицію і мальовничий Володимир вкотре ожив на картинах художників. Учасники зображували цікаві куточки Володимирщини та емоційні ілюстрації війни.

Привітав учасників пленеру начальник відділу культури та мистецтва Анатолій Сурмик. Він зазначив, що через війну в країні цьогоріч пленер є менш масштабним. Керівник побажав митцям творчого натхнення та висловив сподівання на зустріч наступного року у мирній та вільній Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: