14:03, 05 Жовтня 2022

У Володимирі муніципали провели місячник безпеки дорожнього руху

Згідно з планом начальника муніципальної варти в період з 19 серпня по 22 вересня провели місячник безпеки дорожнього руху, під час якого інспектори  проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з учасниками дорожнього руху – водіями та пішоходами.  В ході такої роботи муніципали нагадували про основні вимоги правил дорожнього руху, зокрема обов’язки й права пішоходів, дотримання вимог правил дорожнього руху водіями щодо зупинки та стоянки транспортних засобів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

З 27 вересня  по 1 жовтня інспектори муніципальної варти притягнули до адміністративної відповідальності 27 учасників дорожнього руху, 12 учасникам дорожнього руху винесли попередження. З них: 9 порушень стосуються парковки під  знаком 3.35 “Стоянка ТЗ заборонено” та 18 – під знаком 3.34 “Зупинка заборонена”.

Інспектори муніципальної варти звертають увагу водіїв та пішоходів  на необхідність дотримання вимог правил дорожнього руху, оскільки їхнє порушення наражає на небезпеку  життя інших людей. Також у черговий раз нагадують, що знак 3.34. “Зупинка заборонена” забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу), а знак 3.35 “Стоянка транспортних засобів заборонено” забороняє зупинку  на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками) та на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: