11:38, 12 Жовтня 2022

У Володимирі комунальні підприємства разом із рятувальниками тестували резервні джерела живлення

11 жовтня у Володимирі розпочалися спільні навчання комунальних служб громади та працівників підрозділу ДСНС щодо застосування резервних джерел живлення об’єктами критичної інфраструктури у випадку надзвичайної ситуації. Навчання відбулися під керівництвом першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Через масові ракетні обстріли, які уже другий день тероризують Україну, у багатьох регіонах спостерігаються перебої з електропостачанням, адже під прицілом ворога, у першу чергу, об’єкти критичної інфраструктури. Для того, щоб жителі Володимир-Волинської громади були забезпечені водою та теплом, навіть у випадку відсутності електрики, комунальні служби застосовуватимуть резервні джерела живлення.

Сьогодні на практиці відпрацьовували алгоритм дій на КП «Володимирводоканал», працівники якого вимкнули на певний час водопостачання у місті та знову запустили через генератор. Тестування пройшло успішно, тож комунальники переконались, що в разі надзвичайної ситуації зможуть і надалі постачати воду жителям громади.

Таке ж практичне відпрацювання резервних джерел живлення проводитиметься і на інших комунальних підприємствах громади упродовж цього тижня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: