12:06, 26 Січня 2022

У Володимирі дві ночі не буде води у зв’язку із обстеженням центрального колектора

У зв’язку з роботами з гідродинамічного очищення колектора та проведення відеообстеження площі Героїв, у ніч з 26 на 27 січня та у ніч з 27 на 28 січня з 23:00 до 6:00  буде обмежений тиск водопостачання по усьому місту. Проблеми з відсутністю води відчують мешканці верхніх поверхів багатоповерхівок, окрім вулиці Луцької.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

 

Першочергове завдання таких заходів – виявлення недоліків центрального колектора довжиною 225 метрів та діаметром 600 мм. Таке обстеження проводиться за допомогою телеінспекційного обладнання, яке дає можливість детально роздивитися пошкодження, проаналізувати їх характер та ухвалити відповідне рішення. Тобто, чи може далі колектор експлуатуватись, чи все ж потрібен капітальний його ремонт, або ж чи варто його замінити.

Варто зазначити, колектор розташований на глибині 6,5 метра. Будь-які роботи, пов’язані з ним, є не лише дороговартісними, а й становлять небезпеку для будинку, що розташований поруч, і який перебуває в аварійному стані. Тому перед тим, як ухвалювати рішення, насамперед потрібно провести обстеження. Ці роботи проводитиме ТОВ «Пламбер».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: