16:57, 20 Квітня 2022

У Володимирі ЦНАП і управління соцполітики посилено працюють, аби встигнути оформити матеріальні виплати переселенцям

До Центру надання адміністративних послуг щодня звертаються кількасот людей, здебільшого щодо оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи та матеріальної допомоги на проживання. Зокрема, лише в понеділок, 18 квітня адміністратори  ЦНАПу прийняли близько 450 клієнтів.

Про це повідомила начальник управління «ЦНАП» Алла Троць під час оперативної наради у міській раді, йдеться на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Хоча, починаючи з 19 квітня, в Дії уже доступна послуга оформлення довідки ВПО та матеріальної допомоги, скористатись нею зможуть лише ті, хто має цифрові документи. Також, якщо довідку внутрішньо переміщеної особи було оформлено через ЦНАП, то і заяву на матеріальну допомогу також потрібно подавати через центр адміністративних послуг або ж управління соціальної політики», – наголосила Алла Троць.

Станом на 18 квітня управління соціальної політики у Володимирі видало 1353 довідки ВПО.

«Оскільки база, як і раніше, працює з великими проблемами, вносити дані доводиться у післяробочий та нічний час», – розповіла заступник начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич.

Очільниця міського ЦНАПу запевнила, що попри великий потік людей, спільно з працівниками управління соціальної політики вдасться опрацювати усі запити до 30 квітня, аби вимушені переселенці встигли отримати виплати за березень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: