23:00, 24 Грудня 2022

У Володимирі 900 пенсіонерів громади отримають продуктові набори

До кінця року 900 пенсіонерів громади, які старші 80 років і пенсія яких не перевищує п’яти тисяч гривень, отримають продуктові набори. Пакунки з крупами, олією, солодощами та консервами, що були придбані за кошти місцевого бюджету, уже почали видавати працівники територіального центру соціального обслуговування.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка завітав до відділення Територіального центру соціального обслуговування, аби особисто вручити продуктові набори та висловити слова підтримки літнім володимирчанам.

“Наше завдання сьогодні – об’єднатися та робити добрі справи, підтримуючи ближнього. Тож вирішили реалізувати ідею щодо допомоги пенсіонерам у вигляді продуктів з метою підтримки людей старшого покоління, яким у цей важкий час доволі скрутно виживати на невелику пенсію від держави”, – зазначив очільник громади і привітав усіх з прийдешніми різдвяними святами.

Своєю чергою працівники терцентру, які проводять видачу пакунків, подякували керівництву міста в особі Ігоря Пальонки за допомогу, яка для літніх людей нині дуже необхідна.

Упродовж наступного тижня соціальні працівники розвозитимуть продуктові набори своїм підопічним додому, а також видаватимуть пакунки за адресою: вул. Ковельська, 10 (1 поверх). Відділення територіального центру працює з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 17-ї години (у четвер до 16-ї). Довідки за телефоном 0937984056.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: