09:39, 03 Квітня 2020

У Володимир-Волинському ТМО та стоматологічній поліклініці – нові керівники

У Володимирі-Волинському відбулося заміщення посад керівників комунальних підприємств “Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка” та “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання”.

Про це повідомили на сайті Володимир-Волинської міської ради.

1 квітня на посаду генерального директора КП “Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка” Романа Нестеряка. Новопризначений директор пройшов конкурсний відбір відповідно до чинного законодавства та був рекомендований конкурсною комісією на зайняття даної посади.

Довідково: Роман Нестеряк (30.11.1988 р.н.) здобував освіту в ЗОШ № 5 імені Анатолія Кореневського, закінчив ТзОВ Львівський медичний інститут, де отримав кваліфікацію лікар-стоматолог. У 2010-2012 рр проходив інтернатуру на базі стоматологічної поліклініки Володимир-Волинського ТМО. З 2013 по 2017 рік працював на посаді лікаря-стоматолога у приватному стоматологічному кабінеті.

2 квітня тимчасовим виконувачем обов’язків директора КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” призначили Тетяну Ващук, яка до цього обіймала посаду начальника відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради. Попередній тимчасовий виконувач обов’язків директора медустанови після тривалого перебування на лікарняному подав заяву про звільнення з посади у зв’язку зі станом здоров’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: