23:11, 16 Червня 2021

У Володимир-Волинському районі створили координаційну раду

15-го червня створили Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Володимир-Волинської районної ради. Це дорадчо-консультативний орган, створення якого ініціював Віктор Хиць.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

До складу ради увійшли депутати Волинської обласної ради від округу, голови територіальних громад. За словами голови районної ради Віктора Хиця, станом на сьогодні гостро стоїть проблема з бюджетом району, з утриманням комунального медичного підприємства, дорогами та інше. Для того, аби вирішити їх, необхідно налагодити співпрацю між різними органами влади.

Принагідно зазначив, що одним з методів наповнення бюджету для району є нещодавно створений Центр підготовки територіальної оборони.

Депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч у своєму виступі зазначив, що створити Координаційну раду – це правильний крок, адже якщо питання існування рад районів не координує держава, то це рано чи пізно ляже на плечі місцевого самоврядування.

Ігор Пальонка, міський голова Володимира-Волинського, зауважив, що громада працює наразі над новою стратегією розвитку, і було би добре, щоби стратегії громад, що межують, мали якісь спільні положення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: