21:00, 17 Липня 2021

У Володимир-Волинській міськраді оголосили конкурс на заміщення вакантної посади

У Володимирі-Волинському оголосили конкурс на заміщення вакантної посади у структурі апарату ради та  виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка ухвалив розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Вимоги до кандидата:

вища освіта не нижче ступеня  магістра, спеціаліста, впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

 заява про участь в конкурсі;

– заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

– автобіографія та резюме;

– 2 фотокартки розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–  копія документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї;

– особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) ;

– особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу у друкованому засобі масової інформації (газета “Слово правди” від 15.07.2021) .

Кандидати  на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України  “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про місцеве самоврядування в Україні” , “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та посадової інструкції.

Документи подають особисто за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Д. Галицького,5, кабінет № 4 (тел. 3-84-30). Додаткова інформація щодо основних функцій, обов’язків, розміру та умов оплати праці надається там же.

Ознайомитися з питаннями по складанню іспиту на знання Конституції України, Законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про запобігання корупції» можна на сайті міської ради, завантаживши документ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: