15:37, 17 Червня 2022

У Володимир-Волинській громаді вручили подяки з нагоди Дня фермера

У переддень професійного свята фермерів, яке вже третій рік поспіль відзначається в Україні 19 червня, міський голова Ігор Пальонка зустрівся з представниками галузі сільського господарства громади, аби подякувати за їхню нелегку та важливу працю.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської громади.

Міський голова Ігор Пальонка відзначив значний вклад, який вносять фермерські господарства у розвиток громади та України загалом та побажав усім, хто трудиться на землі, міцного здоров’я, Божої помочі, сприятливої погоди та вдалих жнив.

«Всупереч війні та усім лихоліттям, які зараз переживає держава, тішить, що українська земля обробляється працьовитими руками фермерів і ми усі надіємось на щедрі врожаї», – зазначив очільник громади.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків  та з нагоди професійного свята Ігор Пальонка нагородив подяками та грошовими преміями таких працівників фермерських господарств:

– ветеринарного лікаря фермерського господарства «ПАН ПРОДУКТ» Анну Піщальнікову,

– тракториста-машиніста фермерського господарства «Західний Буг» Володимира Доскоча,

– тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «Євгена Шелепіни» Андрія Петрочука,

– керівника фермерського господарства Василя Тельменка,

– керівника фермерського господарства Давидюк Марії Пилипівни Андрія Мореву.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: