08:44, 11 Травня 2022

У Володимир-Волинській громаді рятувальники запрошують долучатись до добровільних формувань цивільного захисту

Завтра, 11 травня у Володимирі рятувальники проведуть навчання для перших десяти охочих вступити до лав добровільних формувань цивільного захисту. Однак потреба у громадянах, які братимуть участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, є значно вищою, відтак у ДСНС запрошують володимирчан активніше долучатись до добровольців.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням  громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

Такі формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

Порядок залучення  добровільних формувань та обсяги допоміжних робіт для добровільних формувань цивільного захисту визначаються органом, який утворив таке формування.

До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я   придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду.

Щоб долучитися до добровільних формувань цивільного захисту необхідно заповнити анкету на сайті в розділі «Я прагну стати добровольцем».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: