12:07, 19 Січня 2022

У Володимир-Волинській громаді розподілять кошти для педагогів та на навчання вихованців музичної школи

18 січня у Володимир-Волинській міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На порядок денний винесли питання про погодження проекту виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала про внесення змін до бюджету стосовно додаткових субвенцій. Зокрема, відповідно до рішення Волинської облради додатково виділили 344,7 тисячі гривень . Ці кошти спрямують на оплату праці педагогічним працівникам ІРЦ.

Відповідно до рішення Зимнівської та Оваднівської сільських рад виділили субвенції в сумі 356,602 тисячі гривень  кожна, на навчання дітей, які проживають на території цих громади та навчаються у музичній школі у Володимирі. Також, відповідно до рішення Устилузької міської ради, виділили субвенцію в сумі 29,42 тисячі гривень на послуги в ІРЦ міста для дітей, які проживають на території Устилузької громади.

Рішення підтримали одноголосно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: