20:03, 18 Вересня 2022

У Володимир-Волинській громаді реалізують проект, спрямований на інтеграцію внутрішньо переміщеної молоді

Проект під назвою «Нові ідеї для нових громад» вже розпочала Агенція регіонального розвитку Прибужжя за підтримки програми «Мріємо та діємо». Його орієнтували на молодь у шести громадах Волині та молодь з-поміж ВПО, яка мешкає у них.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Участь в проекті можуть взяти юнаки та дівчата, молоді чоловіки та жінки з шести громад Волині: Володимир-Волинської, Зимнівської, Ковельської, Нововолинської, Смідинської та Шацької, а також молодь з-поміж ВПО, яка знайшла прихисток в цих громадах.

Завдяки проекту молоді ініціативні люди зможуть отримати знання, інструменти, менторську та фінансову підтримку, аби реалізувати в громаді у співпраці з місцевим самоврядування власну молодіжну соціальну ініціативу. Це унікальний досвід, який буде отриманий учасниками протягом кількох місяців реалізації проекту «Нові ідеї для нових громад».

В межах проекту в шести громадах будуть проведені триденні інтеграційні табори за участю лідерів думок, реалізують шість ініціатив за підтримки менторів, а також розроблять шість дорожніх карт для забезпечення механізмів участі молоді та молоді ВПО в ухваленні рішень на місцевому рівні.

Вже наприкінці вересня – у жовтні в цих громадах планують провести перший етап проекту – інтеграційні таборування. Під час триденних таборів молоді чоловіки та жінки, хлопці та дівчата дізнаються про механізми співпраці з місцевою владою; вдосконалять свої лідерські якості; вивчать інструменти комунікації та медіаграмотності; а також матимуть змогу напрацювати ідеї для ініціатив щодо об’єднання молоді ВПО, місцевої молоді та органів місцевого самоврядування.

За сприяння організаторів/ок та спікерів/ок учасники табору розроблятимуть і реалізовуватимуть молодіжні  ініціативи, які  допоможуть задовольнити потреби громади та налагодити співпрацю між громадою та ВПО. На реалізацію кожної з шести ініціатив в різних громадах проектом передбачили фінансування.

Щоб взяти участь в проекті, потрібно буде заповнити анкету учасника та пройти відбір. Про те, щоб не пропустити анкету, варто стежити за сторінкою Агенції в соціальних мережах.

Проект “Нові ідеї для нових громад” втілюється Агенцією регіонального розвитку “Прибужжя” в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: