09:42, 24 Травня 2022

У Володимир-Волинській громаді організовують благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

29 травня о 13:00 біля опорного навчального закладу села Суходоли розпочнеться благодійний ярмарок, який має на меті збір коштів для Збройних сил України.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

У межах благодійного заходу, окрім ярмарку, планується проведення футбольного турніру, виставка дитячих малюнків, “Галявина історії”, а ще майстер-класи, аквагрим та аніматори для найменших гостей.

«Всіма силами намагаємось наблизити нашу перемогу. Вирішили провести цей захід, аби закупити необхідні речі для військових, а також підтримати дух боротьби в тилу. Війна стосується кожного українця і тільки разом можемо перемогти ворога. Тому повинні максимально докладати зусиль усіма  можливими способом», – зазначає одна з організаторок заходу Лілія Чернюк, яка з перших днів війни активно волонтерить разом із сином.

Іще одна ініціаторка заходу – колишня військовослужбовиця та учасниця бойових дій Олена Змеул, яка нині доглядає за двома дітками та продовжує воювати в тилу, допомагає військовим та внутрішньо переміщеним особам, знаходячи необхідні речі та стежачи за тим, щоб все дійшло за призначенням.

Проведення ярмарку активно підтримали колективи суходільських садочка та школи, які також долучились до організації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: