13:00, 31 Січня 2019

У Волинській ОДА обговорили перспективи залізничних перевезень сільгоспродукції

Питання залізничних перевезень сільськогосподарської продукції на теренах Волині обговорили вчора, 30 січня 2019 року, на нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося. Серед присутніх – керівники та представники ТзОВ «П’ятидні», ТзОВ «Волинь-зерно-продукт», АПГ «Пан Курчак» та державних хлібоприймальних підприємств.

Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

Для початку начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Левицький розповів про стан перевезень у 2018-му році, а також наголосив на проблемах, які мають місце під час залізничних перевезень та шляхах їх вирішення. Зокрема, відвантаження сільськогосподарської продукції на території області минулого року становило понад 700 тис. тонн, що перевищує показники попередніх років. Тим не менше, об’єднавши зусилля представників органів державної влади та бізнесу, цей показник можна збільшити в рази. Це, своєю чергою, сприятиме наповнення обласного бюджету.

Натомість представники аграрної галузі Волині акцентували увагу на перспективах залізничних перевезень. Окрім того, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва озвучив ряд проблемних питань, в тому числі щодо поставки вагонів під завантаження сільгосппродукції, роботи маневрових локомотивів тощо. Відтак, аграрії краю звернулися до представників ПАТ «Укрзалізниця» з проханням налагодити спільні дій задля збільшення товарообігу та налагодження відповідної роботи.

Підводячи підсумки, Валентин Цьось наголосив, що завдання органів влади –сприяти партнерству держави та бізнесу, що призведе до економічного зростання регіону.

Насамкінець Валентин Іванович доручив директору департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрію Горбенку підготувати звернення до ПАТ «Укрзалізниця» з метою вирішення питання подачі електронних заявок в системі “МЕСПЛАН”, поставки вагонів під завантаження, маршрутизації, збільшення пропускної спроможності окремих залізничних станцій та недопущення закриття «сухого порту» області – залізничної станції «Мацеїв».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: