20:05, 28 Липня 2018

У вагонах київського метро показуватимуть вулиці, які пасажири проїжджають під землею

До лютого 2019 року в 500 вагонах метро з 822 існуючих з’являться надземні зображення вулиць, які пасажири проїжджають під землею. Зображення будуть виводити на телевізори, розміщені у вагонах.

Про це Громадському” повідомили в компанії «Транс-Медіа», яка обслуговує відеосистему в метро.

На екрани телевізорів будуть виводити не лише вулиці, а й зупинки громадського транспорту, входи та виходи з метро, туристичні пам’ятки поблизу.

Директор компанії «Транс-Медіа» Олег Хаврук сказав, що виведення на екрани інформації про найближчу станцію недостатньо для інформування киян та гостей столиці, тому вони вирішили удосконалити систему.

Пасажирить бачитимуть не синхронну зйомку, а трансляцію завантажених зображень до системи. Для такої послуги зняли 52 ролика за допомогою безпілотників.

Трансляція надземної частини вулиць з травня 2018 працює в тестовому режимі.

Нагадаємо з 14 липня  у Києві діють нові тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

У квітні 2017 поліція та Нацгвардія повідомили про посилений режим несення служби у Києві, Дніпра та Харкові — українських містах, де є метро.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: